fbpx

Masz pomysł na e-booka i chciałbyś,
żebyśmy pomogli Ci go wydać?

Jeśli masz pomysł na wydanie własnej książki, dzięki której spieniężysz swoją wiedzę i zaistniejesz w świadomości swoich czytelników, ale nie chcesz ponosić ryzyka związanego z wciąż rosnącymi cenami druku, to e-book jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Grono zwolenników elektronicznych książek wciąż się poszerza, gdyż dostrzegają zalety takie jak:

– Natychmiastowa dostawa: e-book dostarczany jest na podany w trakcie zakupu adres e-mail zaledwie kilka minut po wykonaniu płatności

– Niższy koszt produkcji, zatem niższa cena dla kupującego: w przypadku klasycznego druku trzeba liczyć się ze sporymi kosztami inwestycji. W przypadku e-booka nie istnieje ryzyko wyprodukowania zbyt dużej liczby egzemplarzy. Piszesz raz – sprzedajesz cały czas!

Jak wyglądają poszczególne etapy stworzenie e-booka?
01

Korekcja

Twój korektor zadba o poprawność językową, ortograficzną i interpunkcyjną Twojej książki, a jeśli zajdzie potrzeba, wskaże błędy merytoryczne.

02

Szata graficzna

Tekst już jest, więc musimy zająć się okładką i grafikami w Twoim e-booku. Wspólnie z naszym grafikiem zadbamy o to, żeby e-book wyglądał jak elektroniczne dzieło sztuki, wzbogacając go o autorskie projekty graficzne.

03

Sklep

Kiedy e-book będzie już gotowy, pozostaje wprowadzić produkt do sklepu i zabezpieczyć przed kopiowaniem znakiem wodnym. Tym zajmie się nasz informatyk. Nie musisz zakładać w tym celu sklepu internetowego. Mamy jeszcze sporo miejsca na półkach w naszym sklepie. System sprzedażowy wygeneruje raport z ilością sprzedanych sztuk na koniec każdego miesiąca.

04

Reklama

E-book już czeka na półce w wirtualnym sklepie. W ostatnim etapie pozostało poinformować przyszłych czytelników, że mogą już go kupić. Z nami wszystko jest proste!